jpl jEN

 OFERTA

 

stetoskopDla wszystkich użytkowników sprzętu medycznego.

Znalazłeś profesjonalny serwis sprzętu medycznego i doradztwo. Z nami aparatura medyczna służy Tobie i Twoim pacjentom jak najdłużej i jak najlepiej. Medical Service Team to Partner na dobre i na złe. Skontaktuj się z nami. Otrzymasz wsparcie, jakiego potrzebujesz. Nasz konsultant po rozmowie zaproponuje optymalne rozwiązanie. Sprawdź naszą ofertę klikając tu.Dla serwisanta urządzeń medycznych.

Przykładamy ogromną wagę do zapewnienia naszym klientom najlepszej obsługi serwisowej. Bardzo starannie dobieramy personel techniczny, aby sprostać nawet najtrudniejszym zadaniom. Zapraszamy serwisantów i serwisy z całej Polski do współpracy. Jeżeli masz doświadczenie zawodowe w obsłudze urządzeń medycznych, zachęcamy do kontaktu z nami. Wypełnij formularz dostępny na naszej stronie poświęconej obsłudze klienta indywidualnego.Współpraca.


Dla dystrybutora i producenta sprzętu medycznego.

Do Twojej dyspozycji jest sieć serwisantów, którzy docierają we wszystkie zakątki Polski. Mogą realizować serwis Twoich urządzeń i budować dobrą opinię o Twojej firmie. Współorganizujemy szkolenia dedykowane tylko Twoim produktom. Dbamy o zadowolenie użytkowników Twoich urządzeń. Medical Service Team to jedyny taki partner w Polsce. Skontaktuj się z naszym działem handlowym. Współpraca.